הדף מאובטח
 

אי תשלום פנסיה = פסק דין בסך 101 אלפי שקלים


אי תשלום פנסיה על-ידי מעסיק הביא בסופו של דבר לפסק דין שבו נגזר על המעסיק לשלם 101 אלפי שקלים לעובד

בנובמבר 2010 מאבטח אישים הגיש באמצעות עו"ד ירון טבצ'ניק תביעה כנגד חברת יהלום שירותי אבטחה. בתביעה נטען כי למרות שמתלושי השכר של המאבטח נוכו תשלומים לקרן הפנסיה שלו, הלכה למעשה- לא הופקדו בקרן הפנסיה של המאבטח תשלומים פנסיוניים.
כתוצאה מהיעדר ההפקדות לקרן הפנסיה, לא רק שלא הועברו תשלומים לטובת החיסכון הפנסיוני העתידי של המאבטח, אלא שגם נפגע רצף ההפקדות הפנסיוני והמאבטח איבד את זכויותיו בקרן ונאלץ לפתוח קרן פנסיה חדשה (הבוחנת את מצבו מחדש).
מסיבה זאת בית המשפט קבע שחברת יהלום צריכה לשלם לא רק את התשלומים הפנסיוניים שהיתה אמורה לשלם בזמנו למאבטח אלא עליה לשלם גם פיצוי למאבטח כיוון שזה איבד את זכויותיו בקרן, כמובן, התשלום כולל ריבית והצמדה.

אי תשלום פנסיה הוא עבירה על החוק וסיכון כלכלי מיותר!

הדרך הפשוטה ביותר לשלם ביטוח פנסיוני לעובדים, היא באמצעות המרכז לביטוח פנסיה חובה. המרכז שולח לכם תזכורת חודשית למייל ומחשב עבורכם את הסכום שעליכם להפריש לקרן הפנסיה, הכל נעשה דרך המחשב. מדובר בסכומים קטנים שיכולים להציל אתכם מצרות גדולות.


רוצה שנתקשר אליך?
רוצה לכתוב לנו?
לחץ כאן ליצירת קשר
כל הזכויות שמורות © דליאלון סוכנות לביטוח פנסיוני (2011) בע"מ          Spec: IT Solutions | Interface Design: UXpert | Graphics: Hila Design | Development: DIS