הדף מאובטח
 

מבטחים את העובד עם פנסיה בקליק

בשנת 2008 קבע המחוקק שכל המעסיק בביתו עובד במשק בית (עוזרת /מטפלת), חייב לשלם לו פנסיה החל מהחודש השביעי לעבודתו. מעסיק שלא יעשה זאת, עלול למצוא את עצמו מוקף בתביעות מצד העובד או מצד שאריו, ובסופו של דבר אף עשוי לשלם מכספו שלו פנסיית נכות לעובד או פנסיית יתומים לשארים, אף שהסיבות לנכות או למוות לא קשורות ישירות למעסיק ולא התרחשו בביתו (נקודת המוצא היא שאילו המעסיק היה מפקיד עבור העובד פנסיה כדין, העובד ו/או שאריו היו זכאים לפנסיית נכות/שארים).

האחריות על הפקדת תשלומים לקרן הפנסיה לעובד מוטלת על המעסיק בלבד (גם אם העובד לא ביקש זאת).

פנסיה בקליק - מבטחים את העובד בקלות
כיום הדרך הקלה ביותר לפתוח קרן פנסיה לעובד היא באמצעות המרכז לביטוח פנסיה חובה. פשוט נכנסים לאתר, מעדכנים פרטים- העובד מבוטח ואתם מכוסים.

פנסיה בקליק- איך זה עובד?

פשוט, פשוט, פשוט- פרטי מעסיק, פרטי עובד ופרטי תשלום- רק את הפרטים הללו תתבקשו למלא כשתפתחו לעובד שלכם פנסיה בקליק. בסיום הרישום תקבלו אישור על פתיחת קרן הפנסיה. האישור יישלח ישירות למייל האישי שלכם.

זכרון דברים- כאשר אתם מבטחים את העובד עם המרכז לביטוח פנסיה חובה אתם לא שוכחים לשלם את תשלומי הפנסיה, זאת משום שבכל חודש אתם מקבלים מייל המזכיר לכם לדווח "און-ליין" את שכר העובד, למעשה אם לא חל שינוי בשכר העובד לא צריך לעשות כלום והמרכז יגבה מכם בדיוק את הסכום המתאים, כמו בחודש הקודם. בנוסף, המייל גם כולל את הסכום המדויק שעליכם לשלם וכך משחרר אתכם מחישובים מיותרים (הסכום שיש לשלם לעובד הוא בהתאם לשכר שלו ובהתאם לאחוזים שנקבעו על-פי חוק. עד שנת 2014 האחוזים שיש לשלם לעובד עולים בקפיצות של 2.5 אחוזים).

דין וחשבון- כאשר אתם מבטחים את העובד עם המרכז לביטוח פנסיה חובה אתם והעובד נשארים בעניינים. באמצעות הדואר העובד מקבל אחת לרבעון דיווח על ההפקדות שעשיתם עבורו, ואתם מקבלים דיווח על ההפקדות אחת לשנה.

סוף דבר- כאשר אתם מבטחים את העובד עם המרכז לביטוח פנסיה חובה בעת סיום ההתקשרות ביניכם תוכלו לעדכן זאת בקלות דרך האתר.

שורה תחתונה, כאשר מבטחים את העובד באמצעות פנסיה בקליק, מפקידים בזמן את תשלומי הפנסיה, לא מסתכנים בעבירה על החוק (שלא לומר בתביעות מרוששות). מדובר בסכומים קטנים שיכולים להציל אתכם מצרות גדולות.

לרכישת פנסיה בקליק לחצו כאן

רוצה שנתקשר אליך?
רוצה לכתוב לנו?
לחץ כאן ליצירת קשר
כל הזכויות שמורות © דליאלון סוכנות לביטוח פנסיוני (2011) בע"מ          Spec: IT Solutions | Interface Design: UXpert | Graphics: Hila Design | Development: DIS