הדף מאובטח
 

מה שרציתם לדעת על פנסיה בקליק לעוזרת

פנסיה בקליק- מבטחים את העוזרת וגם מבטחים את עצמנו
כיום החוק קובע שיש לשלם פנסיה לעוזרת לאחר תקופה של חצי שנה שבה היא עובדת בביתנו. אם לא נעשה זאת אנו מסתכנים במצב שבו נצטרך לשלם מכספנו פנסיית נכות לעוזרת (במקרה של פציעה או מחלה) או פנסיית שארים (במקרה של פטירת העוזרת).
חשוב להדגיש שגם אם הסיבות למוות או לפגיעה בבריאות העוזרת אינן מתרחשות תחת קורת הגג שלנו- עדיין אנחנו נושאים באחריות כיוון שלא הקפדנו להפריש לעוזרת תשלומי פנסיה במועד. הרי אם היינו עושים זאת העוזרת ושאריה היו מכוסים.
עוד חשוב להדגיש, גם אם העוזרת אינה דורשת שנפריש לה תשלומים לפנסיה, עדיין האחריות לעשות זאת מוטלת על כתפינו, לכן כאשר אנחנו מבטחים את העוזרת שלנו אנחנו בעצם מבטחים את עצמנו!

הדרך הפשוטה והבטוחה ביותר לבטח את העוזרת היא באמצעות פנסיה בקליק
פנסיה בקליק היא פנסיה שניתן לרכוש באתר של המרכז לביטוח פנסיה חובה.
וכשמה כן היא, אכן ניתן לבצע את הרכישה באמצעות קליק קליל על העכבר. פשוט נכנסים לאתר, ממלאים את הפרטים (פרטי המעסיק, פרטי העוזרת ופרטי התשלום) ויש לכם ביטוח פנסיוני לעוזרת שלכם.
היתרון הגדול ברכישת הפנסיה דרך המרכז לביטוח פנסיה חובה הוא שעם המרכז לעולם לא תשכחו להפריש את תשלומי הפנסיה, זאת משום שכל חודש תקבלו מייל שיזכיר לכם לעשות זאת ואף תקבלו חישוב עם הסכום שעליכם להפקיד (הרי שכר עוזרת בית משתנה לעיתים מחודש לחודש, מה גם שהאחוזים שיש להפריש לה משתנים אף הם עם השנים).

בנוסף, מדי רבעון העוזרת תקבל דיווח על כל ההפקדות שהפרשתם עבורה ומדי שנה אתם תקבלו דיווח על כל ההפקדות שהפרשתם. ואל דאגה, ביום שבו תחליטו להיפרד מהעוזרת שלכם, באותה קלות שבה פתחתם לה את הפנסיה (בקליק) כך גם תוכלו לסיים את ההפקדות עבורה (דיווח באתר).

שורה תחתונה, כאשר מבטחים את העוזרת עם פנסיה בקליק, אין חשש שתפספסו הפקדה לקרן הפנסיה שלה, כלומר, אתם לא עוברים על החוק ולא מסתכנים בתביעות שיכולות לרושש אתכם. מדובר בסכומים קטנים שיכולים להציל אתכם מצרות גדולות.

לחצו לרכישת פנסיה בקליק לעוזרת


רוצה שנתקשר אליך?
רוצה לכתוב לנו?
לחץ כאן ליצירת קשר
כל הזכויות שמורות © דליאלון סוכנות לביטוח פנסיוני (2011) בע"מ          Spec: IT Solutions | Interface Design: UXpert | Graphics: Hila Design | Development: DIS