הדף מאובטח
 

מחשבון פנסיה

המוותרים על תשלומי פנסיה לעובד משק הבית מסתכנים בתביעה. מחשבון פנסיה מיוחד יודע להשוות בין התשלום הפנסיוני החודשי שעליכם לשלם לעובדכם לבין סכום התביעה המרבי שתוכלו לקבל (ספוילר- פער של מאות אחוזים). אז איך זה עובד? הכל בעמוד שלפניכם

לַמעסיקים עובדים במשק בית יש לא מעט הוצאות. עליהם לשלם שכר לעובד, לשלם עבורו ביטוח לאומי ולהקפיד על זכויותיו כמו ימי חופשה וכן, עליהם לשלם גם מדי חודש תשלומים פנסיוניים עבורו.
ישנם מעסיקים המקפידים לשלם לעובדיהם ביטוח לאומי אך מוותרים על התשלומים הפנסיוניים. מי מחוסר מודעות ומי מטעמי חיסכון. העניין הוא שאם נשווה את הכספים שעל המעסיקים לשלם לקרן הפנסיה של העובד לעומת הכספים שהמעסיקים יצטרכו לשלם במקרה של תביעה, נגלה פער עצום.
אז איך עושים את ההשוואה? לשם כך קיים מחשבון פנסיה.

מחשבון פנסיה הוא מחשבון המחשב לכם את העלות החודשית שעליכם לשלם עבור העובד שלכם לעומת עלות גזר הדין (הסכום המרבי) שיהיה עליכם לשלם במקרה של תביעה.
מחשבון פנסיה מתחשב בנתונים הבאים- מין העובד, גילו ושכרו החודשי.
כך למשל, מחשבון פנסיה מראה לנו שעבור עובדת אשר גילה הינו 50 והיא משתכרת מדי חודש 1,000 שקלים, נצטרך כמעסיקים לשלם בכל חודש 69.50 שקלים לקרן הפנסיה שלה (סכום זה אינו כולל את חלקה של העובדת, הרי גם היא צריכה לשלם עבור קרן הפנסיה, ואינו כולל את התשלום לפיצויי פיטורין).
לעומת זאת, במקרה של תביעה המחשבון מראה לנו שייתכן ונצטרך להיפרד מ- 79,617 שקלים!
מכאן, שחבל לקחת את הסיכון. מעסיקים שרוצים לחסוך את עלות התשלומים הפנסיוניים של עובדיהם, עלולים בבוא היום לגלות שהחיסכון הזה עולה להם רבות.

רוצים לחשב את עלות התשלומים הפנסיוניים שעליכם לשלם לעובד שלכם לעומת הסיכון שאתם לוקחים? הקליקו מחשבון פנסיה

הצורה הקלה ביותר לשלם פנסיה לעובדים במשק בית, היא דרך המרכז לביטוח פנסיה חובה. באמצעות מייל המרכז מתזכר אתכם מדי חודש שהגיע מועד התשלום החודשי ואף מחשב לכם את הסכום שעליכם לשלם לעובד. הסכום לתשלום הינו קטן והוא יכול להציל אתכם מצרה גדולה.

מאמר זה נועד בכדי להעביר אינפורמציה. למען הסר ספק, התנאים המחייבים הם אלו המופיעים בתקנון קרן הפנסיה!רוצה שנתקשר אליך?
רוצה לכתוב לנו?
לחץ כאן ליצירת קשר
כל הזכויות שמורות © דליאלון סוכנות לביטוח פנסיוני (2011) בע"מ          Spec: IT Solutions | Interface Design: UXpert | Graphics: Hila Design | Development: DIS