הדף מאובטח
 

פנסיה בקליק

מעסיקים רבים דוחים את מועד פתיחת הפנסיה לעוזרת הבית ו/או למטפלת, בין היתר, משום שהם חוששים שמדובר בפרוצדורה ארוכה ומייגעת.
אבל כיום, כמו כל דבר, גם הפנסיה השתדרגה וניתן לקצר תהליכים מתישים ולפתוח בקלות תוכנית פנסיה באמצעות קליק קטן על העכבר. מעבר לכך - כאשר אתם עורכים פנסיה לעוזרת אתם מבטחים אותה אבל אתם מבטחים גם את עצמכם.

פנסיה בקליק- הדרך הפשוטה ביותר לשלם פנסיה

כיוון שמשנת 2008, על-פי חוק כל המעסיק בביתו עוזרת בית ו/או מטפלת מעל לשישה חודשים חייב להפריש לה תשלומים לקרן פנסיה- מעסיק שאינו מקיים זאת מסתכן בעבירה ובתביעות שעלולות לגרום לו לנזק כלכלי קשה (יהיה עליו לשלם מכיסו את תגמולי הפנסיה של העובדת, שלא לומר את תגמולי פנסיית השארים במקרה של פטירה או פנסיית נכות במקרה של אובדן כושר עבודה, על אף שהסיבות לאובדן או למוות לא נגרמו בביתו).
גם אם העובדת אינה מבקשת מהמעסיק שיפריש לה פנסיה- עדיין המעסיק מחויב לעשות זאת. זוהי אחריותו הבלעדית!

פנסיה בקליק מהבית
הדרך הפשוטה ביותר לשלם ביטוח פנסיוני לעוזרת ו/או למטפלת, היא באמצעות המרכז לביטוח פנסיה חובה. כל ההתנהלות מתבצעת כאשר אתם יושבים מול המחשב שלכם (בכלל לא צריך לצאת מהבית).

נקודת פתיחה- פתיחת קרן הפנסיה מורכבת משלושה צעדים קצרים- מילוי פרטי מעסיק, מילוי פרטי עובד ומילוי פרטי תשלום. לאחר מכן, המעסיק מקבל מייל המאשר את פתיחת הקרן.

חודש בחודשו- לאחר פתיחת הקרן, לא רק שהמרכז לביטוח פנסיה חובה ישלח מדי חודש למעסיק מייל תזכורת שהגיעה העת לשלם, הוא גם ייחשב עבור המעסיק את הסכום שעליו להפריש לקרן הפנסיה (הרי הסכומים משתנים מעובדת לעובדת בהתאם לשכרה ולשעות עבודתה, ולמען האמת האחוזים שיש להפריש מהמשכורת משתנים עד שנת 2014).

תכלה שנה- בכל רבעון המרכז לביטוח חובה יישלח לעובדת דרך דואר ישראל את פירוט ההפקדות שהמעסיק ביצע עבורה, ובכל שנה יישלח המרכז למעסיק את פירוט ההפקדות השנתי שביצע עבור העובדת.

כאן דרכינו נפרדות- במקרה שבו המעסיק יחליט לפטר את העובדת, כפי שהוא פתח את קרן הפנסיה בקליק, בקליק הוא גם יכול לסגור אותה (יש לו סיסמה לאזור פרטי שבו הוא יכול לעדכן בכל רגע נתון את תחילת העבודה ואת סיומה).

שורה תחתונה, פנסיה בקליק היא הדרך הפשוטה ביותר לפתיחת קרן פנסיה ולהקפדה על תשלומיה. מדובר בסכומים קטנים שיכולים להציל אתכם מצרות גדולות.

לרכישת פנסיה בקליקרוצה שנתקשר אליך?
רוצה לכתוב לנו?
לחץ כאן ליצירת קשר
כל הזכויות שמורות © דליאלון סוכנות לביטוח פנסיוני (2011) בע"מ          Spec: IT Solutions | Interface Design: UXpert | Graphics: Hila Design | Development: DIS